Познайомтесь з викладачами програми
Всі спікери мають великий
практичний досвід в ІТ-індустрії
Денис Прилуцький
PMO DIRECTOR at SoftServe
PMO Dsrector в компанії «SoftServe». Протягом професійної кар'єри працював у провідних ІТ компаніях України, зокрема останні 18 років – в галузі проектного менеджменту. Успішно виконав близько 100 проектів, включаючи багатомільйонні програми для компаній Fortune 500. Активний тренер з PM, автор курсу "PM Excellence" для досвідчених менеджерів проектів, а також постійний спікер на ІТ-конференціях. У Lviv IT School Денис викладає в PM School на курсах «PM Excellence» та «Business Development». Активно проводить різноманітні професійні курси для проектних менеджерів, зокрема приймав участь в якості доповідача на Lviv PM Day 2015, IT Arena 2017. А ще Денис – активний футбольний вболівальник.
Андрій Пастушок
HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT at N-iX

Every company strives for success, but with lack of the right processes, methods and tools, they might end up in the wrong market with the wrong product. Andrii makes sure that our clients get the best product development services experience and help clients and product managers close possible gaps and provide respective oversight, guidance and practices to meet their objectives.

His specialties include Product Management and Business Development, along with extensive Information Security domain expertise. Andrii's certification record covers PMC-IV, CISM, TOGAF, ITIL, ISO 27001 LI/IA, HIPAA CT.
Орися Скляр
CEO & FOUNDER at Zozoola

Розпочавши ІТ кар'єру ще 8 років тому, Орися з власного досвіду знає, що означає керувати процесами маркетингу та продажів у маленьких і великих ІТ компаніях. Постійні тренінги у сфері продаж та маркетингу, які Орися проводить для ІТ стартапів в різних куточках країни, надихнули її на відкриття власного бізнес-агенства, яке допомагає компаніям з визначенням їхніх бізнес-цілей та пошуком «свого клієнта». Любить проводити лекції та виступати перед широкою аудиторією, оскільки це завжди чудова можливість познайомитися з новими та цікавими людьми. Вірить, що все в житті стається не випадково і завжди тільки на краще.
Тарас Бачинський
Керуючий партнер Юридичної компанії Лігалейд

Керуючий партнер Юридичної компанії Лігалейд, адвокат, кандидат юридичних наук, викладач НУ «Львівська політехніка».

З 2008 року Тарас займається юридичною практикою. Чималий досвід підкріплений знанням самої суті бізнесу та потреб стартаперів, оскільки, Тарас є не лише юристом, а і бізнесменом. Тарас Бачинський є адвокатом, що знаходить нестандартні вирішення ситуації. Чимало юридичних послуг у сфері нерухомості, ІТ-права є інноваційними та, можливо, вперше застосованими на українському ринку. Головне кредо Тараса – це відповідальність та доведення справ до результативного завершення.

Учасник громадських організацій: ГО Асоціація докторів філософії України; ГО Клуб Ділових Людей ВГО; Асоціація платників податків України; ВГО Асоціація правників України.

Володимир Мисак
CHIEF BUSINESS DEVELOPMENT at V.I.Tech

Володимир професійно займається продажами та розвитком бізнесу вже 9 років. Протягом кар'єри працював на керівних посадах в різних індустріях - від FMCG до IT та в компаніях різного розміру - від стартапів до транснаціональних корпорацій - P&G, Loreal, SoftServe. Консультував більше 10 компаній по напрямках продаж, роботи з клієнтами, сервісу, роботи з персоналом, стратегічного маркетингу.

Чемпіон світу зі стратегічного менеджменту (перемога у складі команди S.T.O.R.M. у фіналі GMC International Final 2010). Окрім професійної діяльності, Володимир є пластуном, займається громадською діяльністю і є активним у спорті. Фінішер Ironman, марафонських забігів і став співзасновником спортивних спільнот для аматорів Run4U та Swim4U.
Володимир Строгуш
Astwellsoft, CEO

+11 років в IT, співвласник декількох ІТ компаній, академій та навчальних курсів, старпапер, викладач, спікер, гроусхантер, незалежний ІТ консультант. 2007 - програміст 2008 - Менеджер ІТ проектів 2009 - Керівник відділу ІТ проектів 2010 - Виконавчий директор ІТ компанії 2012 - Відкриття семи ІТ компаній під ключ із виведенням на прибутковість 2013 - Відкриття десяти власних бізнесів різних напрямків 2015 - Продаж усіх бізнесів крім ІТ компанії, щоб в подальшому лише нею займатись. 2015 - по тепер - Власник та Директор IT компанії "Аствелл Софт" Паралельно з 2010 по сьогодні - незалежний консультант багатьох ІТ компаній з питань розвитку та не ІТ компаній з питань цифрової трансформації бізнесу.

Ключові контрагенти з якими співпрацював: ПриватБанк, КредоБанк, НоваПошта, Tesla, Nestle, Hyundai, Toyota, Philip Morris, SoftServe, Eleks, Intellias, Урядові Замовлення.
Костянтин Єрохін

Фінансовий директор
Intellias


Костянтин, кандидат економічних наук, фінансовий директор компанії Intellias. 19 років досвіду роботи в фінансах і обліку, з яких більше 10 - в якості фінансового директору, заступника генерального директору з економіки і фінансів.

Автор близько 150 статей і 10 книжок про фінанси, облік, оподаткування і економіку. Викладач бізнес-школи Університету економіки та права "КРОК", тренер в Київському центрі підтримки і розвитку підприємництва, лектор в Ассоціації "ІТ України".

Тетяна Забусик

Director LevelUpCareer
июнь 2017 – настоящее время


Director search & recruitment services
Search IT People/Symphony Solutions 2015 – июнь 2017


EPAM Systems
Recruitment Manager
2011 – 2015

Organization of all recruitment processes and hiring new employees to meet current Company needs ecruiters and researchers trainings on accepted recruitment processes and policies conduction
Implementation of a modern leadership style/structure to achieve productivity improvements and cultural
Employees Rotation within the company, Exit interview, attrition rates and statistics calculation
Adaptation program and new employees' induction development
Participation in assessment activities: Assessment Centers, 360 degrees feedbackInternal and External Referral Programs.Interacting with recruitment agencies.


Recruitment Lead
2010 – 2011

Personnel Recruitment (10-50% of all vacancies)
Organizing and conducting a complete cycle of recruitment process in Epam Lviv office
Working out and implementing the rules and regulations of recruitment procedures
Responsible for a recruitment reporting system
Interacting with recruitment agencies
Carrier Development and Succession Planning process;
Tracking of the bonus systems


ЛІЛІЯ СМІРНОВА
Marketing Specialist at CoreValue
A passionate marketing generalist and a creative mind with over 8-year experience in the field. Lily's running a B2B marketing practice focused on mid level and enterprise businesses at CoreValue, a US-based software and technology company, and is a marketing advisor to startups. She is a repetitive speaker at digitally-related events and contributes to the community of #WomenInTech in her region while mentoring younger generation. Currently, Lily is developing a platform that gets together women and mentors, Women of Fortune.Lily has an expertise in Healthcare and Pharmatech industries. Meanwhile, she is interested in enterprise automation solutions for sales and marketing, such as Salesforce.com and Marketing Cloud.
Всі викладачі IT Business School